Sortiment

Máme rádi, když se krásné spojí s praktickým.
Záleží jen na vás, jestli si uděláte radost sami nebo vyberete vhodný dárek.

Květiny a vše, co s nimi souvisí tvoří základ našeho sortimentu.
Klasické i netradiční obaly na pokojové i venkovní květiny, vázy, misky na aranžování řezaných květin, hnojiva a v neposlední řadě odborné informace pro pěstování a ošetřování rostlin.

V další nabídce se zaměřujeme na předměty bytového a  zahradního designu. Prezentujeme je v inspirativních kolekcích, které sezóně obměňujeme.
V sortimentu keramiky,porcelánu, skla, obrazů, umělých květin, textilních doplňků, svíček  ......
najdete vhodné předměty pro jakýkoliv interiér, komerční prostor, terasu i zahradu.

V neposlední řadě nabízíme různé materiály a doplňky  pro šikovné aranžérky a vaši vlastní tvořivost.

Respektujeme přírodu, lidskou práci a vážíme si zdraví, proto jsou novinkou v našem sortimentu bio a Fair Trade produkty.

Specializujeme se na suroviny (mouky, obiloviny, rýže, luštěniny,...) pro přípravu dobrých jidel, polotovary pro začátečníky v biostravování, bezlepkové potraviny, přírodní slady, dochucovadla (hořčice, kečupy, vegety, koření...), oleje a marmelády a spoustu dalších produktů. Exkluzivně nabízíme ručně dělané těstoviny ze 100 % semolinové mouky dozrálé pod italským sluníčkem. 

I ecodrogerie a přírodní kosmetika má své místo v naší nabídce. 

Zaměřili jsme se také na Fair Trade produkty - káva, čaj, úžasné čokolády a sušenky se mohou stát skvělým dárkem ke kytičce uvázané třeba z ekvádorských růží z Fair Trade produkce.

Nechalo by se povídat hodiny a hodiny, ale nejlepším průvodcem ve světě bio a Fair Trade produkce je kvalita a nešizená, opravdová chut'.

You are here